ОСНОВНАЯ БАЗА НЕДВИЖИМОСТИ В ИРПЕНСКОМ РЕГИОНЕ

Отдел продаж:
(097)
(093)
(050)

Отдел снабжения:
(095) 381-12-42
(098) 700-66-10
990-07-70
Объекты компании "НМ"
ОБЪЕКТЫ ПАРТНЕРОВ
Сервисы
Полезные ссылки

Компанія "Нові Метри": наші послуги та переваги.

Агенція нерухомості Нові МетриКомпанія "Нові Метри" успішно працює на ринку нерухомості Приірпіння з 2006 року, надаючи допомогу населенню у таких послугах як купівля-продаж квартир, будинків, комерційної нерухомості в Ірпені та селищах, оренда нерухомості житлової, комерційної, заміської. 
Так само в послуги Компанії "Нові метри" входить будь-яка допомога в оформленні документів у сфері нерухомості. Наші експерти допоможуть вам:
  • в отриманні дозвільної документації на будівництво, юридичний супровід здачі в експлуатацію та реєстрації права власності на побудований об'єкт в Ірпені, Бучі, Ворзелі, Гостомелі;
  • в узаконенні перепланувань, реконструкцій, самовільних будівель;
  • в приватизації земельних ділянок (приватизація землі);
  • в приватизації квартир, кімнат (приватизація житла);
  • в розподілі земельних ділянок;
  • в зміні цільового призначення земельних ділянок;
  • в оформленні та розділі спадщини.

За час роботи "Нові Метри" зарекомендували себе як добре відома жителям Ірпеня та Ірпінського регіону компанія нерухомості з кваліфікованим штатом співробітників і найбільшою базою об'єктів в Приірпінні:  квартири та приватні будинки, комерційна нерухомість, земельні ділянки тощо.

На даний момент в м. Ірпені до Ваших послуг офіс компанії "Нові Метри":

М.Ірпінь, вул. Лісова, 50 ЖК "Смайл"
+3 8 (093) 003 32 23
+3 8 (067) 350 56 57Вашій увазі на сайті  NOVIMETRY.COM.UA  - регулярно оновлювана база об'єктів нерухомості Ірпеня, Бучі, Ворзеля, Гостомеля та інших селищ Київської області:  квартири на вторинному ринку, новобудови, заміські будинки, дачі, земельні ділянки під забудову, комерційна нерухомість. Також Ви можете отримати  он-лайн консультацію  з питань нерухомості в Ірпінському регіоні.

Професіоналізм і ріелторська етика, добра репутація та висока якість послуг - ось основні принципи, з якими працює  Компанія "Нові Метри". Незалежно від Вашого положення і достатку, ми будемо професійно вирішувати Ваші проблеми та захищати Ваші права та інтереси на всіх етапах нашої співпраці. Сподіваємося, що співпраця з нами буде приємною та корисною для всіх нашіх клієнтів.

Нас вибирають серед інших, нам довіряють свою нерухомість у Ірпінському регіоні - і ми виправдовуємо покладені на нас сподівання. Працюючи з нами, Ви економите час та гроші, витрачаєте мінімум зусиль, здійснюєте ряд операцій з нерухомістю (купівля та продаж квартир, заміських будинків і котеджів, таунхаусів, квартир в новобудовах, оренда нерухомості комерційної, землі), уникаючи пов'язаних з цим ризиків.

Купівля-продаж квартир в Ірпені та Ірпінському регіоні, оренда нерухомості комерційної (торговельна нерухомість, офісна нерухомість, складська) супроводжуються професійними консультаціями наших фахівців на всіх етапах операцій з нерухомістю.

Достатній досвід роботи на ринку ріелторських послуг, великий штат висококваліфікованих співробітників, індивідуальний підхід до кожного клієнта, щотижнево оновлювана база об'єктів, нерухомість всіх типів і видів (житло, комерційна нерухомість, земля) - ось далеко не повний список всіх конкурентних переваг Компанії "Нові Метри".

Компанія "Нові Метри" - це найбільша база нерухомості в Ірпінському регіоні!
 

Комментарии 

 
#1 ХочуPopsei 04.01.2013 07:42
Купил, доволен ...
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить