Відділ продажу: 
з 9:00 до 22:00
Відділ постачання: 
Відділ продажу: 
з 9:00 до 22:00
Відділ постачання: 
UA  
ЖК «Контраст»

ЖК "Контраст" в Ірпені - комплекс являє собою 10-поверховий будинок, в якому 4 під’їзди. Складається з 1,2,3-кімнатних квартир різноманітної планування і площі. Будинок обладнаний надійними ліфтами фірми OTIS.

Житловий комплекс «закритого типу», тобто має огороджену територію, розташовується на 52 сотках землі. Є консьєрж і працюють камери спостереження. Комунальним обслуговуванням будинку займається ОСББ.

Будинок знаходиться в ближньому передмісті Києва, розташованого поблизу центру міста Ірпінь за адресою вул. Тургенєвська, 15.

Несучі стіни побудовані з високоякісної червоної цеглини, фасад утеплений пінопластом 100 мм. Будинок виглядає дуже стильно і респектабельно, завдяки простоті і витонченості архітектурних рішень, і контрастною забарвленням.

До будинку підведені всі необхідні комунікації. У кожній квартирі встановлено автономне опалення (АГВ) і прилади обліку газу, електрики та холодної води. Житлові приміщення оштукатурені і готові до опоряджувальних робіт. Віконні отвори, лоджії і балкони засклені, п'ятикамерний профіль, 2 склопакета WDS.

Купуючи квартиру від забудовника в Ірпені в житловому комплексі "Контраст", ви забезпечуєте себе надійним і комфортабельним житлом в новобудові за дуже вигідною ціною.

Планування
На мапі