Відділ продажу: 
з 9:00 до 22:00
Відділ постачання: 
Відділ продажу: 
з 9:00 до 22:00
Відділ постачання: 
UA  
ЖК

Житловий комплекс по вул. Пушкінська 25, 27 в Ірпені знаходиться в п'ятнадцяти хвилинах їзди від міста Києва і в двадцяти п'яти хвилинах від станції метро «Академмістечко». Комплекс зводиться біля однієї з головних трас міста. У декількох хвилинах ходьби є автобусна зупинка і парк "Центральний".

Новобудова представляє собою десятиповерховий будинок з двох під'їздів, в яких встановлені надійні безшумні ліфти.

В ході будівництва ЖК Нові Метри п27 ми використовуємо сучасні матеріали, які відповідають критеріям екологічної безпеки.

У комплексі є сучасні 1-2-кімнатні квартири з різноманітним плануваннями. Невелика вартість утримання житла досягається широким застосуванням при спорудженні будівлі перспективних енергозберігаючих технологій.

Традиційна цегляна технологія гарантує високу міцність і довговічність конструкції. Оздоблення фасадів пінополістирольними плитами з обрамленням вікон мінеральною ватою в поєднанні з енергоефективним остеклінням металопластикових вікон забезпечує максимальний рівень комфорту при невеликих витратах на кондиціювання та опалення житлових приміщень. Через кожні три поверхи виконані вогнетривкі пояса з мінеральної вати.

Продаж квартир в ЖК Нові Метри п27 здійснюється з машинної штукатуркою стін і стяжкою підлоги. Встановлюються якісні вхідні двері, проводиться підключення центральних інженерних комунікацій. Опалення та гаряче водопостачання забезпечується роботою індивідуальних двоконтурних котлів, встановлених в кожній квартирі.

Територія комплексу закрита від сторонніх. Благоустрій території включає розміщення дитячих майданчиків, зон відпочинку для дорослих, спортмайданчики і парковок для автомобілів.

Планування
На мапі