Відділ продажу: 
з 9:00 до 22:00
Відділ постачання: 
Відділ продажу: 
з 9:00 до 22:00
Відділ постачання: 
UA  
ЖК «Позитив»

ЖК "Позитив" в Ірпені - комплекс новобудов з чотирьох п'ятиповерхових будинків на 2 під'їзди. Складається з 1 - 2 кімнатних квартир, поліпшеного планування. Побудований в мальовничому найближчому передмісті Києва.

Новобудови розташовані за адресою: вул. Мечникова, 108 - 110. Це в 12 кілометрах від Києва (до ст. Метро Академмістечко). Новий комплекс має зручне територіальне розташування, недалеко від центру і київської траси, в курортній зоні Ірпеня.

Несучі стіни побудовані з високоякісної червоної цеглини, фасад утеплений пінопластом 100 мм. Житловий комплекс виглядає неабияким і привабливим завдяки незвичайним формам і яскравому забарвленню.

Будівництво закінчено, підведені всі комунікації. У кожній квартирі встановлено автономне опалення (АГВ) і прилади обліку газу, електрики та холодної води. Житлові приміщення оштукатурені і готові до опоряджувальних робіт. Віконні отвори і лоджії засклені, п'ятикамерний профіль, 2 склопакета WDS.

Прибудинкова територія комплексу обладнана місцями для паркування та дитячими ігровими зонами.

Купівля квартири в житловому комплексі "Позитив" є прекрасною альтернативою дорогого житла в столиці. Вас приємно здивує співвідношення ціна-якість на квартири від забудовника в Ірпені.

Планування
Хід будівництва
На мапі